HAKKIMIZDA

Dünya uygarlık tarihine adını yazdırmış, çağlar boyunca gelip geçen onca ulus ve yönetimden sıyrılmış, güçlü varoluş bilgisini ve kültürünü, tüm canlılığı ile günümüze aktarmış Artemis'in hemen yanında olmanın mutluluğunu yaşarken BİZ, dört odalı mütevazi otelimizde imkanlarımızı sizinle de paylaşmak istedik.​

Ana Tanrıça’nın bir simgesi olan EFES’li ARTEMİS özel donanımını, doğurganlık özelliği ve bereketi ile Frigyalı Tanrıça KYBELE kadar, Hz. MERYEM’in manevi ve ilahi kimliği içine aktarmış ve MERYEM ANA’nın Efes Bülbül Dağı mitine katkıda bulunmuştur.

Ayrıca insanoğlu Ay’ın yüzyıllar boyunca hareketlerine bağlı olarak günlük hayatını şekillendirmiş Ay’ın hareketlerine bağlı olarak ekip biçmiştir. O sırada Tabiat ve Ay arasındaki gizli dili keşfetmiştir ve bu birleşimin kuralları ve imkanlarına göre yaşamlarını sürdürmüşlerdir.

Ay Tanrıçası Artemis aynı zamanda bekaret ve bereket tanrıçası olarak bilinir. “Dağlarından yağ, ovalarından bal akan.” bu yörenin, topraklarında Artemis, Kybele, Meryemana; duruluk, bozulmamışlık, bakirlik ve bolluk bereket kavramlarının süregelmesini sağlamıştır.

Artemis, Kybele ve Meryemana'nın varlığı ile, güçlü ve nazik bir şekilde bereketini koruyan ve arttıran bu topraklarda keyifli, huzurlu ve eve dönmüş hissini tadacağınız günler geçirmenizi dileriz.

Astrid Hartman

Excellent tutorial, one of the best I've seen and I sorely needed this step-by-step instruction. Thank you!