Kurumsal
kurumsal01

ARTEMİS SELÇUK SUİTE

Dünyada uygarlık tarihine adını yazdırmış, çağlar boyunca gelip geçen onca ulus ve yönetimden sıyrılmış, güçlü varoluş bilgisini ve kültürünü tüm canlılığı ile günümüze aktarmış olan Artemis'in hemen yanında olmanın mutluluğunu yaşarken, dört odalı mütevazi otelimizde imkanlarımızı sizinle de paylaşmak istedik. Temalı Turizm amacı ile oluşturulmuş olan ARTEMİS SUITES SELÇUK sizleri misafir etmek için hazırlıklarını tamamladı.Ana Tanrıça'nın bir simgesi olan Efes'li Artemis, özel donanımını ve doğurganlık özelliğini, Frigyalı Tanrıça Kyble ise bereketini, Hz Meryem'in manevi ve ilahi kimliği içine aktarmış ve Efes Bülbül Dağı mitine katkıda bulunmuştur.Ayrıca İnsanoğlu Ay'ın yüzyıllar boyunca hareketlerine bağlı olarak günlük hayatını şekillendirmiş, Ay'ın hareketlerine bağlı olarak ekip biçmiştir.O sırada tabiat ve Ay arasındaki gizli dili keşfetmiş ve bu birleşimin kuralları ve imkanlarına göre yaşamlarını sürdürmüştür.Ay Tanrıçası Artemis aynı zamanda bekaret ve bereket tanrıçası olarak bilinir " Dağlarından yağ, ovalarından bal akan" bu yörenin topraklarında Artemis , Kyble ve Meryemana; duruluk, bozulmamışlık, bakirlik ve bolluk bereket kavramlarının süregelmesini sağlamıştır.Artemis, Kyble ve Meryemana'nın varlığı ile, güçlü ve nazik bir şekilde bereketini koruyan ve arttıran bu topraklarda keyifli, huzurlu ve eve dönmüş hissini tadacağınız günler geçirmenizi dileriz.

Dört Element

Otelimizde dört suit oda bulunmaktadır. Odalarımız her bir elemente atıfta bulunur niteliktedir. Element özellikleri aynı zamanda Turizm temamızı oluşturmaktadır. 

Siz, değerli konuklarımıza, sağlıklı ve huzurlu bir dinlenme ortamı yaratmış olmayı hedeflediğimiz, Ateş, Toprak, Hava ve Su olarak ayrılan odalarımızın her biri kireçle boyanmıştır. Odalarımızda Klima ve Televizyon Bulunmamaktadır. Vantilatör, pervane ve radyolar, havanın özgün titreşimini bozmadan oda konforuna katkıda bulunmaktadır. Banyolarda Temizlik ve Hijyen mümkün olduğunca kimyasal kullanmadan sağlanır. Pet şişe kullanımını azaltmak için otelimizde cam sürahi ile odalara verilmektedir.

Tema özelliklerine göre günün elementi Atölye çalışmaları, çeşitli faaliyetler ve terapiler ( Masaj, Aromaterapi, Hamam ) hakkındaki bilgiler ve planlamalar gün içinde talebiniz doğrultusunda sizlerle paylaşılmaktadır.

dortelement
bahce kahvalti

EN DOĞAL KAHVALTI

Oda fiyatlarımız içine Yöresel ve tamamen Doğal Kahvaltımız dahildir. Kahvaltı, 08.00 - 10.00 arasında sizler için hazırlanmaktadır. Günün element özelliklerine göre muhteşem bir kahvaltı sizleri bekliyor. İster yemyeşil bahçemizde, isterseniz kafe bölümümüzde bu lezzetlerden faydalanabilirsiniz. Otel müşterisi olmanıza da gerek yok. 1 gün önceden bize bildirmeniz yeterli. Kahvaltılık ürünlerimiz kimyasallardan uzak, eski kültür özellikleri ile üretilmiş, biyoyararlanımı yüksek kalitededir.